bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Abide Kebap Merkez |

AKSARAY Merkez/Aksaray
Tel: 0 382 215 35 82 Fax:0 382 215 35 82 Cep:0 382 215 35 82
Üye
Abide Kebap Merkez
1405990221_Screenshot_4.png

Yetkili Adı
:
Adres
AKSARAY
Şehir/İlçe
:

Aksaray / Merkez

Telefon
: 0 382 215 35 82
Cep Tel
: 0 382 215 35 82
Faks
: 0 382 215 35 82
Sektörler
: Bayilik , Franchise Veren Firmalar , Restaurantlar,Kafeler,Büfeler
Email
: info@abide.com.tr
Web
: www.abidekebap.com
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2042 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

 TÜRKİYE NİN LEZZET ABİDESİ ABİDE KEBAP VE LAHMACUN

Misyonumuz;

               Türkiye geneline baktığımız zaman gıda sektöründe tüketicilerin son dönemlerde ki fastfood alışkınlıklarında gençlerin ve çocukların ilk sıralar da yer alması, bunun da obeziteye sebebiyet vermesinden dolayı ciddi anlamda sıkıntı yaşanmaktadır. Gençlerin ve çocuklarımızın yemek kültürümüzden tamamen uzaklaştıklarını, tatmadıklarını veya unuttuklarına şahit olduk. Ayak üstü atıştırmalık ve son derece sağlıksız gıdaların hızla tüketildiği günümüzde,önce sağlığımıza sonra yemek kültürümüze sahip çıkmak,asırlardır süre gelmiş olan damak tadımızı yeni nesillere tattırmak, tanıştırmak, sevdirmek ve sahiplendirilmek amacıyla bu yola çıktık.

                30 yıllık mesleki tecrübemize dayanarak uzun yıllardır emek verdiğimiz kebap , lahmacun ve pideyi gençlerimize tanıtmak, sevdirebilmek yemek kültürümüzü genç nesillere de ulaştırarak bu leziz kültürün kalıcı olmasını sağlayabilmek adına çalışmalarımıza profesyonel ve uzman kadromuzla şevk ve istekle aralıksız devam ediyoruz.

Vizyonumuz;

               Gıda sektöründe uzun yıllar emek vererek en iyi hizmeti sunabilmek ilkesi ile çıktığımız bu yolda, ürettiğimiz et ve tavuk ürünlerini hazırlayıp şubelerimize hızlı ve kaliteli bir sevkiyat yapmaktır. Bulunduğumuz bölgenin et kalitesinin yüksek olması bizim işimizi kolaylaştırıyor ki yıllardan beri süre gelmiş olan   TÜRKİYE NİN LEZZET ABİDE Sİ markası da bunu en iyi şekilde anlatıyor. 

               Yemek kültürümüzü restaurantlar da hizmet vererek franchıse sistemiyle şube sayılarımızı arttırmak, Türkiye nin her bir köşesin de hizmet sunmaktır.

               2013 yılında şube sayımızı 30 a taşıdık. Hedeflerimiz bu sayıyı daha da çoğaltarak kaliteli ürün ve hizmetler le ABİDE KEBAP TÜRKİYE NİN LEZZET ABİDESİ zincirine yeni halkalar ilave etmektir.