bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Aktif İleti Merkez |

Maslak Mh. Bilim Sokak, No: 5, Sun Plaza Zemin Kat, Maslak, Sarıyer/İstanbul
Tel: 0850 333 0 327 Fax: Cep:
Üye
Aktif İleti Merkez
1406822686_Screenshot_4.png

Yetkili Adı
:
Adres
Maslak Mh. Bilim Sokak, No: 5, Sun Plaza Zemin Kat, Maslak,
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Sarıyer

Telefon
: 0850 333 0 327
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Bayilik , Franchise Veren Firmalar , Kargo-Kurye Firmaları
Email
: aktif@aktif.com
Web
: www.tr.aktif.com
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3153 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım firması olarak 1993 yılında kurulduk.
Sektöre getirdiğimiz yenilikler ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bilişim teknolojisine dayalı uygulamalarımızla “saha operasyonları” sektörüne önderlik etmekteyiz.
Ulaştırma Bakanlığı’ndan P2 ve Dekra’dan ISO-9001-2008 sertifikasına sahibiz.
Tüm Türkiye’de özel eğitimli ve yüksek teknolojik donanımlı Aktif Saha Elemanları (ASEL) ile hizmet vermekteyiz.
Müşterilerimizin ihtiyacına göre; sahaya bilgi veya fiziki unsurları iletip-dağıtıyor sahadan istenen bilgi veya fiziki unsurları toplayıp-aktarıyoruz.
Saha operasyonlarında, mobil internet, uydu ve 3G ile DigiPen gibi yüksek teknolojili ürünleri, fiziki taşımalar için doğaya saygılı elektrikli mopedler ve dizel araçları kullanıyoruz. Merkezden sahaya; sahadan merkeze gerçek zamanlı ve hızlı bilgi akışı sağlıyoruz.
Tüm operasyon süreçlerimizde hız, güvenlik ve şeffaflık kavramlarını esas almaktayız. Yapılan işlerin tarih ve saati, işi yapanın beyanına değil; uydudan alınan bilgiye dayanıyor. Aktif Saha Elemanlarının (ASEL) herhangi bir andaki coğrafi konumunu ve o an ne iş yaptığını, müşterimiz de izleyebiliyor.
Aktif İleti olarak müşterilerimizin iş süreçlerine yüksek katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Sahada yapılan işlerin müşteri tarafındaki devamının da en kolay ve düşük maliyetle yapılmasını sağlayacak iş süreçleri tasarlıyoruz. Müşterilerimize, işlerinin takibi amaçlı her türlü bilgisayar arayüzü ve kolaylık sağlıyor ve tüm raporlamaların gerçek zamanlı olarak yapılmasına özen gösteriyoruz. Her müşterimiz için, her an iletişime açık bir müşteri temsilcimiz bulunuyor.
Başarı ve gücümüzü acentelerimizden alıyoruz. Franchise sistemi ile bayilik vermekte ve böylece dağıtım ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz. Ayrıca operasyonel süreç eğitimi, yerinde eğitim ve pazarlamaya yönelik çalışmalarla acentelerimizi güçlendiriyor, teknik destek, kesintisiz maliyet desteği, A.T.İ.K. (Acele Teslim İletiyle Kazan) gibi ek projelerle onların büyümelerine de katkı sağlıyoruz.
Digipen ile saha operasyonları
 
Aktif İleti müşterilerinize (alıcılarınıza) toplu gönderi teslimlerinden müşterilerinizin adresinde sözleşme imzalanmasına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz farklı alanlarda ​saha operasyonu kurgularını sunabilmektedir. Digipen ve akıllı mobil cihazlar ile tasarlanarak oluşturulan iş akışları ile ​zaman​dan tasarruf sağlanabiliyor. Sahadan güvenilir ıslak imza gerektirecek dökümanların, formların yada sözleşmelerin basılması, dağıtılması, uygulanması, elektronik ortama aktarılması, arşivlenmesi gibi birçok adımı Aktif İleti olarak sizin için kusursuzca tasarlıyor ve işletiyoruz. Sahadan alacağınız gerçek zamanlı, tam elektronik, ölçülebilir ve denetlenebilir veriler sayesinde sizlere verimlilik sunabiliyoruz.
Digipen nedir?
Digipen birçok patentli teknolojiyi barındıran uluslararası kullanımı yaygın bir akıllı kalem donanımıdır. Sahip olduğu bluetooth, gps, basınç eğim sensörleri, yüksek çözünürlüklü kamerası gibi birçok özelliği sayesinde farklı ihtiyaçlar için ​özel çözümleri sunabilmektedir. Digipen’ler saha operasyonumuzda akıllı mobil cihazlar (Android işletim sistemi) ile birlikte kullanılmaktadır. Digipen tamamen in-house geliştirdiğimiz özel yazılım setleri ile çalışmaktadır. Tüm saha operasyon görevlilerimiz her gün binlerce işlemi Digipen ve ​akıllı mobil cihazları ile sorunsuz gerçekleştirebilmektedirler.
Digipen’e özel olarak tasarlanmış ve sıradan kağıtlar üzerine basılmış paternli ​sözleşmeler, belgeler, formlar Digipen kullanılarak doldurulduğunda kağıt üzerindeki tüm veriler ​”​güvenli mobil internet kanalı”​ üzerinden önceden belirlenmiş olan ​veritabanlarına, ​dosya sunucuları (​vb.) saniyeler içerisinde aktarılmaktadır. Böylece Digipen kullanılarak yapılan veri/döküman oluşturma, uygulama, toplama ve arşivleme uygulamaları ciddi bir emek ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.
İmzalı toplu iletim hizmetleri
 
Aktif İleti 1993 yılından bu yana müşterilerinin tek merkezden çıkan ve yüzbinlerce farklı adrese ulaşması gereken iletilerin teslim edilmesi ve raporlanması konusunda uzmanlaşmıştır. İletilerinizi adresinizden alarak operasyon merkezimizde tamamen otomatize şekilde ayrıştırıyor, gönderime hazırlıyor, anlaştığımız süreler içerisinde iletilerinizi teslim ediyoruz ve bu süreçlerin her anını gerçek zamanlı ve elektronik olarak raporluyoruz. Saha operasyonlarımızda kullandığımız akıllı mobil cihazlar ve geliştirdiğimiz özel yazılımlar sayesinde verilere coğrafi pozisyon eklemek, güvenli veri iletişim kanalları kullanmak, size ait veri tabanları ve uygulamaları ile entegre olmak, detaylı analiz ve raporlamalar yapabilmek gibi becerilere sahibiz.
Gönderi teslimat bilgisi anında cebinizde
İmzalı dağıtımlarda ürüne özel ve müşterinin tercih ettiği kapsamlar belirlenmekte, GPS servisi ile online ve eş zamanlı durum/konum bilgisine ulaşılıp, raporlama yapılabilmektedir.
Alıcının e-mail ve/veya SMS bilgilerinin mevcut olması halinde, güvenlik açısından, iletinin durum bilgileri de kendilerine ulaştırılır.
Elden Teslim Kapsam (ETK): Alıcının kendisine ulaşılamaması durumunda adreste bulunan herhangi bir kişi veya görevliden, imza ve kanıt alınarak elden teslimat yapılmaktadır.
Haneye ve İşyerine Teslim (HİT): Alıcının kendisine ulaşılamaması durumunda hanede kapıyı açan herkese veya işyerinde ise, güvenlik ya da danışmaya imza ve kanıt karşılığında teslimat yapılmaktadır.
Çok Dar Kapsam (ÇDK): Alıcının kendisine, birinci dereceden yakınına ve 18 yaşından büyük çocuğuna, iş yerinde sekreter ya da amirine teslimat  yapılmaktadır.
Yalnız Kendisine Teslim (YKT): Gönderi, alıcının sadece kendisine teslim edilmektedir.
Diğer imzalı dağıtım çeşitleri;
Toplamalı Dağıtım: Farklı adreslerden gönderiler toplanarak tek bir merkeze getirilmektedir.
Aktif İleti tüm bu hizmetlerini logosundaki çift taraflı okların temsil ettiği gibi geri dönüşlü, lojistik, doküman ve hizmet akışı sağlayarak tamamlamaktadır.
Ödemeli Dağıtım: Gönderileriniz alıcıya iletilir. Gönderim bedeli alıcıdan tahsil edilmektedir.
ATİK hızlı iletim hizmetleri
 
İletilerinizin hızını arttırmak için
sağladığımız ATİK ürünlerimiz ile %80′e varan zaman tasarrufları
sağlamak, daha özel toplu iletim hizmeti kurgulamanız mümkün. Standart
hizmetlerimizi ATİK çözümlerimiz ile size özel hale getirebiliyoruz.
 
Dağıtım süresimizi %80 oranında kısalttık. ATİK ile artık çok daha hızlıyız…
ATİK hizmeti,gönderilerin alımından hazırlık işlemlerine, tüm Türkiye’ye sevklerinden alıcılara teslimlerine kadar olan dağıtım sürecinin kısaltıldığı ve bunun için yeni yöntem ve araçların   kulanıldığı özel bir dağıtım şeklidir. Müşterilerimizin gönderilerini standart dağıtım servisi döngüsünün dışında tutarak onların marka değerlerine sahip çıkarak, özel şartlarda “dedike” dağıtımının yapılmasını sağlıyoruz.
İşinizi kolaylaştırmak için özel hizmetler sunuyoruz
 
Aktif İleti olarak müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak, onların gerçek faaliyet alanlarına odaklanmalarına yardımcı olmak ve zamanlarını daha verimli kullanmalarına katkı sağlamak için özel hizmetler sunmaktayız.
Çağrı Merkezi Hizmeti (7/24)
Adres girişi
Laser baskı
Kesim
Harmanlama
Etiket Basımı
Çoğaltma
Katlama
Zarflama
Poşetleme
Müşterilerimiz göndermek istedikleri evrakları bize dijital ortamda ilettiklerinde gelişmiş, güvenilir ve numaratörlü baskı merkezimizde bu evrakların baskısını yapar, katlar, zarflar, poşetler ve verilen adrese göre etiketleyip dağıtıma hazır hale getiririz.
 


Table './isletmel_trehber/online' is marked as crashed and should be repaired