bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Aşan Danışmanlık |

Adnan Kahveci Mah. Mavi Simge Apt. K.14 D.57 Beykent Beylikduzu/İstanbul
Tel: (0212) 855 58 98(Pbx Fax: Cep:(0532) 477 64 38
Üye
Aşan Danışmanlık
1407894197_Screenshot_4.png

Yetkili Adı
:
Adres
Adnan Kahveci Mah. Mavi Simge Apt. K.14 D.57 Beykent
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Beylikduzu

Telefon
: (0212) 855 58 98(Pbx
Cep Tel
: (0532) 477 64 38
Faks
:
Sektörler
: Danışmanlık-Marka Patent
Email
: info@asandanismanlik.com
Web
: www.asandanismanlik.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2288 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Hakkımızda
 
Aşan Danışmanlık, 2003 yılında kobilere danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla kuruldu.
Kısa sürede sektörün önde gelen firmalarına ISO 9001 18001, EUROPGAP, ISO 22000 yönetim sistemlerinin kurulmasını sağlayarak çok sayıda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.
Bu ilkeler kapsamında, belirli bir organizasyonun faaliyetlerini yönetebilme kapasitesinden başlayarak ilgili süreçleri ve bunlar arasındaki ilişkileri sistematik bir şekilde takip etmektedir.
Danışmanlık Nedir?
Danışmanlık bir kişi ve kuruluşa uzmanlık alanıyla ilgili yön veren ve bilgi verme işlemine denir. Danışmanlık firması uzmanlık konularıyla yön veren ve bilgilendiren şirketlere denir. Bu bilgiler ışığında hangi konularda danışmanlık alacak iseniz öncelik olarak danışmanlık firmasını seçme kriterlerini belirlemelisiniz ve kendinize şu soruları sormalısınız.
Danışmanlık firması sektörümüz hakkında bilgiye sahip mi?
Daha önce bu konuya dahil hizmet vermiş mi?
Kadrosunda uzmanlar var mı?
Yapacağı çalışmalar hakkında ön araştırmalar yapıyor mu?
Kaç yıldır bu hizmeti vermekte ?
Kuruluşumuza ne gibi katma değerler sağlayacak ?
Olumsuzlukla sonuçlanan işlerde, aldığı peşinatı iade etme garantisi veriyormu ?
Mevzuata ne kadar hakim ?
Danışmanlık önemli bir konudur ve her önüne gelen bu faaliyeti gerçekleştiremez. Öncelikle gerekli alt yapı ve bilgi birikimine sahip olmalıdır. Danışmanlık karşınızdakine bildiklerini anlatmak, değil bilmediklerini öğretmektir.
 
Hizmetlerimiz
Risk Analizi & Raporlama
MSDS
MSDS NEDIR?
Kimyasal İlaçlarda MSDS (GBF) Formu Nasıl Hazırlanır?
ISO 10002 MÜSTERI MEMNUNIYETI
ISO 9001:2008
ISO 9001:2008′ in Yararları
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 22000 Gida Güvenligi (HACCP)
Ohsas 18001 Is Sagligi ve Güvenligi
CE Belgesi / CE Isareti / CE Markalama
BRC Belgesi
UKRSEPRO Ukrayna Ihracat Belgesi
Marka
TSE
Eğitimlerimiz
Alti Sigma
İş Güvenliği Temel Eğitimleri
İş Güvenliği Uzmanlık Eğitimi
 
Güncel Eğitimlerimiz
Altı Sigma
İş Güvenliği
 
Temel Eğitimleri
İş Güvenliği Uzmanlık Eğitimleri
 
KALITE VE YÖNETIM:Organizasyonların müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik olarak kalite yönetim sisteminin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik eden ve ISO tarafından yayınlanmış olan bir standartlar bütünüdür. (ISO 9001,ISO 14001,OHSAS 18001,ISO 22000,ISO 10002)
MSDS Malzeme Güvenlik Bilgi Formu:Kimyasal maddelerinizin tehlike iletişiminde vazgeçilmez ve hukuki yükümlülüğünüz olan MSDS lerinizin, güncel mevzuatlara uyumlu düzenlenmesi, firmanızın ticari imajına da olumlu katkılar sağlayacaktır.
CE İşareti:CE İşareti, malların serbest dolaşımını sağlamak için geliştirilen bir Uygunluk Değerlendirme ve İşaretleme Sistemidir. CE İşareti, Fransızca’da “Europenne Conformite” olarak ifade edilmekte olup, Avrupa’ya Uygunluk anlamına gelmektedir.
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI SÖZLEŞME:İş Kanunu kapsamında az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işyerlerinin ÇASGEM onaylı iş güvenliği uzmanları ile sözleşme yapması gerekmektedir. Cezai yaptırımlara maruz kalmamak ve detaylı bilgi almak için Aşan Danışmanlığı arayınız.
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ:ISO 9000 Serisi Standartlar, uluslararası kalite yönetim sistemlerine yönelik gereksinimleri tanımlamak için ISO (International Organization for Standardization) tarafından geliştirilmiştir ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardı; bir ürünün üretiminden ya da hizmet sunumundan, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi güvence altına alan, tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir standarttır.
ISO 22000 GIDA YÖNETİM SİSTEMİ:Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri Standardını geliştirmiştir. Resmi adı ISO 22000Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri - Gıda Zincirinde Tüm Kuruluşlar İçin Şartlar, olan ISO 22000 uluslararası bir standarttır ve yiyecek, içecek sunumu (catering) ve paketleme firmaları dahil "tarladan sofraya" gıda zincirindeki tüm kuruluşları kapsayan bir Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin şartlarını tanımlar.
OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ:OHSAS 18001, işyerinde meydana gelebilecek olası bir iş kazası riskini en aza indirgemek ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesiyle ilgili asgari şartları ortaya koymak için geliştirilmiş bir sistemdir. OHSAS 18001, kuruluşun kendi risklerini kontrol etmesi ve performansını iyileştirmesini sağlamak amacıyla sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerine ilişkin koşulları tanımlayan uluslararası bir standarddır.
ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ:ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, her türlü üretim sektöründe, ürünün ilk aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar geçen her adımda çevresel etkilerin dikkate alınarak üretimin gerçekleştirilmesini sağlayan sistematik bir yaklaşımdır.ISO 14001, bir şirketin çevresel performansının kontrol edilmesi ve geliştirilmesi oluşumunu yani sürecini tanımlayan uluslararası bir standarttır. 
TSE BELGELERİ:TSE Türk Standartları Enstitüsü nezdindeki tüm işlemleri yapmaya yetkili olan Aşan Danışmanlık, Ürün Belgelendirme, Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, İmalata Yeterlilik Belgesi, Atık Taşıma Lisansı gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. En kısa sürede ve anahtar teslimi bir danışmanlık istiyorsanız bizi arayınız.
KOSGEB:KOSGEB küçük ve orta ölçekli işletmelerin piyasada ki payını ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek, amacı ile envanterinde yani kosgeb’in veri tabanında bulunan işletmelere danışmanlık hizmet desteği sunmaktadır. Siz danışmanlık ve belgelendirmelerinizi alın, biz ödediğiniz ücretleri Kosgebden geri alalım.