bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Cezve Kahve Durağı Merkez | Zeki SEVGİN-Ahmet SEVGİN

Havaalanı Mahallesi Taşocağı Caddesi No:10/B Atışalanı Esenyurt/İstanbul
Tel: 0555 710 78 40 Fax: Cep:0534 689 77 88
Üye
Cezve Kahve Durağı Merkez
1406583482_Screenshot_3.png

Yetkili Adı
: Zeki SEVGİN-Ahmet SEVGİN
Adres
Havaalanı Mahallesi Taşocağı Caddesi No:10/B Atışalanı
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Esenyurt

Telefon
: 0555 710 78 40
Cep Tel
: 0534 689 77 88
Faks
:
Sektörler
: Bayilik , Franchise Veren Firmalar , Restaurantlar,Kafeler,Büfeler
Email
:
Web
: www.cezvekahveduragi.com.tr
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2508 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Farklılığı kalite ile buluşturan firmamız Türk Kahve kültürünün zengin çeşitlerini AVM müşterilerine sunmak için sektördeki faaliyetlerine 2011 yılında “Cezve Kahve Durağı” unvanı ile başlamıştır. Kalitesini arttırarak sağlamlaştırma anlayışı ile çalışmalarına devam etmiş kısa bir sürede İstanbul halkı tarafından benimsenmiştir. İstanbul genelinde hizmet vermeye devam eden Cezve Kahve Durağı hızla Türkiye geneline yayılmaya başlamıştır. Bugün kahve çeşitlerindeki zenginliği ile AVM müşterileri ve çalışanlarına başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.
İş hayatının yoğun temposunda çalışan ve alış verişin zevkini çıkarmak isteyen AVM müşterilerinin keyifli bir durağı olma düşüncesi ile sağlıklı ve kusursuz bir kahve keyfi sunumunu bütün bayilerinde aynı standart ve kalite ile başarıyla sürdürmektedir.
Türk Kahve kültürünün benzersiz lezzetlerini bir araya getirerek ve kahve kalitesini, uluslararası kahve anlayışının incelikleriyle birleştirerek tüm müşterilerine kusursuz bir şekilde aktarmaktadır.
Her standını yılda 150 bin kişinin ziyaret ettiği firmamızı, siz değerli yatırımcıları ile birlikte Türkiye’nin yaygın kahve firmalarından biri haline getirmeyi planlıyoruz. Türkiye’de markamızı yaygınlaştırırken aynı zamanda sizlerle birlikte Türk Kahve kültürünü doğru şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz.
Cezve Kahve Durağı, kalite ile özdeşleşmiş markasını, sektöre ait yüksek standartlı kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini sürdürmekte, kaliteden ödün vermeyen prensibiyle de sunmaya devam etmekte ve siz değerli yatırımcıları ile birlikte kahve sektörüne farklı bir boyut getirmektedir.
Vizyonumuz
Kaliteli kahveyi en uygun fiyata sağlayarak, zengin kahve çeşitliliği ile müşteri beklentisini karşılamaktır.
Misyonumuz
Karşılıklı güven anlayışı ile yatırımcılarımızın tüm isteklerine yerinde ve zamanında cevap vererek, müşterilerimize her zaman hijyenik bir ortamda güler yüzlü servis anlayışıyla kaliteli kahvenin köpüğünü, tadını ve kokusunu sunmaktır.
Neden CKD
Cezve Kahve Durağı yeni bir firma olmasına rağmen 10 yıllık ticari tecrübesini yatırımcılarının yardımı ile desteklemekte ve sürekli olarak yenilemektedir
 
“Kahve Nasıl Satılır?” öğretiyoruz, eğitimlerini veriyoruz.
Kaliteli hizmet ve ürünlerimizi düşük yatırım maliyetleri ile sunuyoruz.
Aylık ya da yıllık cirodan kar payı almıyoruz.
Girişimciliği arttırmak için, yatırımcılarımıza istediği ürünleri satma imkânı sağlıyoruz.