bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Konuşarak Öğren |

Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul Bakırköy/İstanbul
Tel: 0212 286 04 86 Fax: Cep:
Üye
Konuşarak Öğren
1460717945_online_skype_ingilizce_konuma_dersleri_konuarak_ren_ile_sizlerle.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Bakırköy

Telefon
: 0212 286 04 86
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Kurs,Dershaneler,Etüt
Email
: info@konusarakogren.com
Web
: http://www.konusarakogren.com
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1252 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Eğlenceli İngilizce Whatsapp Durumları İçin konusarakogren.com'u Ziyaret Edin!

Son yıllarda İngilizce öğrenmek isteyenlerin sayısı oldukça arttı. Öyle ki; bu yüzden kurslar düzenleniyor ve bu kurslara giderek insanlar İngilizce öğrenmeye çalışıyorlar. Ancak, kursların verdiği bu eğitimler insanlara yeterli gelmediğinden İngilizce öğrenmek hep hayal kalıyor. Belki sizde daha önce İngilizce öğrenmek için birçok yolu denediniz. Belki de kurslara tonlarca para dökerek İngilizce öğrenmek için emek sarf ettiniz. Eğer bütün çabalarınız boşa çıktıysa ve hala hiçbir ilerleme kaydedemediyseniz konuşarak öğren dil eğitim sisteminin faydalarını öğrenmek için tıklayınız . Bu sistem ile zaman kaybı yaşamadan ve evinizden çıkmak zorunda kalmadan İngilizcenizi mükemmel derecede ilerletebilir, ana diliniz gibi İngilizce konuşabilirsiniz. Üstelik ders saatlerinizi kendiniz belirleyerek istediğiniz saatlerde ders alabilirsiniz. İlk başta eğitmenler tarafından seviyeniz belirlenecek ve sonrasında seviyenize göre dersler verilmeye başlanacaktır. Ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenler ile birebir konuşarak İngilizce öğrenmeye başlayacaksınız. İlk önce kendinizi tanıtma aşaması ile başlayacağınız eğitime sonrasında her türlü konuşma aşaması ile devam edebilirsiniz. Öyle ki; öğrendiğiniz İngilizce ile İngilizce bulmaca çözebilir, alt yazısız filmler izleyebilir, yabancı bir turiste yol tarifi verebilir, hatta İngilizce kitaplar dahi okuyabilirsiniz. Evet, bütün bunları konuşarak öğren sistemi sayesinde çok kısa sürede yapabilirsiniz.

İngilizce öğrenmeyi gerçekten isteyip istemediğinize karar verdikten sonra sıkı bir eğitim ile çok kısa bir zamanda akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilirsiniz. Konuşarak öğren sistemi ile hayallerinize doğru hızlı adımlar ile koşabilir, şimdiye kadar ertelediğiniz her ne varsa kolayca yapabilirsiniz. Bunun dışında artık malumunuz internet oldukça yaygın kullanılıyor ve özellikle cep telefonlarında olan birçok program sevdiklerimiz ile iletişim kurmamıza olanak sağlıyor. Onlardan biri olan Whatsapp ile hem yazışabiliyor, hem sesli mesaj bırakabiliyor, hem de arama yaparak konuşabiliyoruz. Hemen hemen herkesin bir Whatsapp’ı var ve eğer sizin de varsa etkileyici whatsapp durumları ingilizce yazarak farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Her zaman yabancı dil bilenler farklı görünürler ve sizde o farkı kendinizde yaratabilirsiniz. Hangi duygu içerisinde olursanız olun, hangi ruh haline sahip olursanız olun Whatsapp durumunuza İngilizce olarak yazarak ifade edebilirsiniz. Bütün bunları yapmak için ise yapmanız gereken tek şey konuşarak öğren sistemine kayıt olmaktır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş yapılarak derslere başlamanız için yardımcı olunacaktır. Türkçe dışında İngilizce öğrenmenin en kolay yolu olan konuşarak öğren sistemi ile hiç zorluk çekmeden oldukça kolay bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz. Üstelik, ana dili İngilizce olan eğitmenlerin vereceği birebir dersler ile hiç vakit kaybetmeden İngilizce öğrenmeye başlayabilir ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öğrenmek için sebebiniz ne olursa olsun seçiminiz konuşarak öğren sistemi olsun. Hemen kaydınızı yaptırarak yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalayın.

İngilizce konuşabilmek için en önemli ihtiyaç pratik yapabilmek olduğunu artık herkes bilmektedir. Peki doğru kaynaktan güvenilir bilgiler ile pratik yapmak mümkün mü? İşte sorunuzun cevabı bu linkte gizli http://www.konusarakogren.com/blog/ingilizce-pratik-yapma-siteleri/ hemen tıklayın.