bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Pamuklar Tekstil |

5747/2 Sokak No:5-7 MTK Sitesi Çamdibi Bornova/İzmir
Tel: 0232 431 02 95 Fax: Cep:0232 431 02 96
Üye
Pamuklar Tekstil
1407996743_Screenshot_2.png

Yetkili Adı
:
Adres
5747/2 Sokak No:5-7 MTK Sitesi Çamdibi
Şehir/İlçe
:

İzmir / Bornova

Telefon
: 0232 431 02 95
Cep Tel
: 0232 431 02 96
Faks
:
Sektörler
: Tekstil
Email
:
Web
: www.pamuklar.com
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2411 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Hakkımızda
Temelleri 1960`lara dayanan ve ismini ailemizin soyadından alan şirketimiz pamuklar, bugün taç, kristal, diva, linens gibi sektörün lider dünya markalarının distribütörlüğüyle birlikte kendimize ait lidya ve decores markalarıyla ev tekstili sektöründe hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan nakış atölyemizde otel ve restaurant gruplarında özel üretimler yapmaktayız. Bugün 5 ülkeye ihracat yapmaktayız. Ayrıca 1993 yılından beri basta Çin olmak üzere birçok ülkeden ithalat yapmaktayız. Üretim ve pazarlama faaliyetlerinin dışında 12 perakende zincir mağazayla sektörde hizmet vermekteyiz. 
 
Neden pamuklar?
%100 müşteri memnuniyetini ilke edinen pamuklar, sürekli yenilenen ve artan ürün portfoyüyle ev tekstili sektöründe en kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
 
Hergün çetinleşen rekabet koşullarına uyum sağlayabilmek, hızla daralan pazarda kalıcı yer edilebilmek ve geçmişte olduğu gibi gelecekte de var olabilmek adına müşteri odaklı pazarlama algısını benimsemiştir. Bu amaçla dinamik yapısı ve güçlü kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. 
 
Faaliyet alanı
Ev tekstili sektöründe Asım Pamuk tarafından 1967 yılında kurulan şirketimiz bugün ev tekstilinde bölge bayiiliği ve toptan satış yapmanın yani sıra perakende mağaza zincirleri oluşturmuş ayrıca kurumun markası olan lidya olarak özel ürünler ithal etmektedir. Bunun yanı sıra aynı marka için fason ürünler üretmektedir.
 
Müşterilerimize Tam Destek
Bizimle çalışan her firmayı bayimiz gibi değil pamuklar tekstil ailesinden bir birey gibi görür, gerek satış öncesi hizmetlerde gerekse satış sonrası tüm konularda daima destek vermeyi bir gelenek biliriz.
 
Geniş Ürün Yelpazesi
Müşterilerimiz, pamuklar markasının altında bulunan sektör lideri her markanın dayanıklı,kaliteli ve eşsiz ürünlerini bir arada görüp seçme şansına sahiptirler.