bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Pros Tea 4x4 |

CUMHURİYET MAH. EKİNOKS REZİDANS (MEDİCANA HASTANESİ ARKASI) E1 BLOK Beylikduzu/İstanbul
Tel: 0212 873 73 37 Fax: Cep:0532 474 17 84
Üye
Pros Tea 4x4
1407994704_Screenshot_3.png

Yetkili Adı
:
Adres
CUMHURİYET MAH. EKİNOKS REZİDANS (MEDİCANA HASTANESİ ARKASI) E1 BLOK
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Beylikduzu

Telefon
: 0212 873 73 37
Cep Tel
: 0532 474 17 84
Faks
:
Sektörler
: Bayilik , Franchise Veren Firmalar , Aktarlar-Kuruyemişçiler
Email
: prostatcayi@gmail.com
Web
: www.prostatcayi.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 4972 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
 
PROSTAT ÇAYININ FAYDALARI
Prostat bezinin küçültülmesine,
PSA seviyesinin düşmesine,
Kasık ağrılarının dinmesine,
İdrar yaparken oluşan yanmaların azalmasına,
İdrar yollarındaki mikropların atılmasına,
Damlamaların azalmasına,
Prostat iltihaplarının tedavisine,
Uzun mesafeli seyahatlere çıkmanıza,
İdrar torbasındaki idrar miktarının azalmasına,
İdrar torbasının tam boşalmasına, yardımcı olur.
 
Prostat Nedir?
Prostat, tüm erkeklerde bulunan, idrar kesesinin altında yer alan ve idrar borusunu çepeçevre saran bir salgı bezidir. Kestane büyüklüğündedir. Ağırlığı 25 gram kadardır.
 
Prostat Ne İşe Yarar?
Erkek üreme sisteminin bir parçasıdır. Prostat olmadan çocuk olmaz. Prostatı alınmış hastaların çocukları olmaz.
 
Prostat Şikâyeti Nedir?
Prostat yaşa bağlı olarak büyümektedir. Prostat bezi idrar kanalını yüzük gibi sarar. Prostat bezi büyüdükçe idrar kanalı daralır ve içinden idrarın geçmesi zorlaşır. Özetle, idrarın dışarı atılmasında yaşanan zorluklara ve etkilerine prostat hastalıkları denir.
 
Prostat Hastalıkları Kaç Çeşittir?
Prostat hastalıkları genel olarak 3 çeşittir.
1.   Prostatit
2.   İyi huylu prostat büyümesi (BPH)
3.   Prostat kanseri.
 
Prostatit Hastalığı Nedir?
Prostat bezinin iltihaplanmasıdır, genç hastalığıdır, idrar yolu enfeksiyonları bu gruba girer.
 
1.  Kronik Prostatit
2.  Akut Prostatit
3.  Bakteriyel Prostatit
 
Genel olarak prostat iltihabı 20 yaş üstü erkeleri etkileyen idrar yolu iltihaplarıdır.
Prostatit hastalığının belirtileri nelerdir?
İdrar yaparken yanma hissetmek
İdrar yaparken zorlanmak
Cinsel isteksizlik,
İdrar ve spermde kan görülmesi
Genital bölgede ağrı hissetmek
Sık İdrar ihtiyacı
Ağrılı orgazm
Sık sık damlama problemi
 
Prostat Çayı, Prostatit İçin Süper Bir Bitkisel Karışımdır
Prostat Büyümesi ve İktidarsızlık İlişkisi
Prostat büyüdükçe cinsellik azalmaktadır. Mevcut teoriye göre erkeklik hormonu olan testestoron salgısının artması prostat bezinin büyümesine yol açmaktadır.
 Prostat Bezi Nasıl Küçültülür ?
Kimyasal ilaç tedavisi erkeklik hormonu olan testestoronu baskı altına almaya çalışır. Testestoron ilaçla baskı altına alındıkça cinsellik azalır. Burada prostat bezi küçültmeye çalışılırken erkekliğe zarar verilmektedir. Sonuç olarak ilaçlar büyümüş prostat bezini küçülterek eski haline getiremiyor. Prostat Çayı bitkisel karışım prostat bezini net ve tam olarak küçültmektedir. Bu iddia değil gerçektir. Prostat Çayı mucizesi büyümüş prostat bezini küçültmeyi başarmasıdır. Bu bir devrimdir.
Bir Yada İki Kürlük Uygulama
Sabah ve akşam bir çay bardağı miktarı içilmesi kaydıyla 3 aylık bir kür/uygulama tedavi için yeterlidir. Prostat çok büyükse, yanı prostat bezi 100 gramın üstündeyse 2 kürlük tedavi çok iyi sonuç vermektedir.
Prostatit hastaları için 90 günlük tedavi yeterlidir. Çok uzun yıllar kronikleşmiş prostatit hastaları için ek olarak tedavi süresine 45 günlük kullanım önerilmektedir.
45 Gün Sonra Etkileri Başlar
Prostat çayı ilk etkilerini 45 gün sonra göstermeye başlar. 90. günde destekleyici tedavi tamamlanmış olur. Örnek olarak gece 6 kere tuvalet için uyandığınızı, her 45 dakikada bir lavaboya gitme ihtiyacı duyduğunuzu kabul edelim. Prostat çayını kullanmaya başladınız, 50 . günde yanma ve ağrılar azalır, 60. günde gece uyanma sayısı 4 olur, 70 günde gece uyanma 3 e düşer, 80 inci günde 2 kere uyanırsınız, 90 ncı günde ise geceleri uyanmazsınız, çok nadiren bazen bir kere gece lavaboya gidebilirsiniz.
İdrar Tutma Süresi 7-8 Saat
Prostat büyümesi sonucu 1 saat olan idrar tutma süreniz  tedavi bittiğinde  yaklaşık 7-8 saate kadar yükselir. İdrar torbasında kalan sidik miktarı en düşük seviyededir. Boşalmış olan idrar torbasının böbreklerden süzülen idrarla dolması için 7-8 saate ihtiyaç vardır.
Anti Mikrobiyeldir
Prostat çayı anti mikrobiyel, anti viral ve anti bakteriyel özellikleriyle idrar yollarındaki mikropları yok edilmesine yardımcı olurken, antioksidan özellikleriyle vücudun bağışıklık sistemine destek vererek size zindelik sağlar. Bu özelliğinden dolayı prostat iltihabı (prostatit) için çok etkilidir.
Yan Etkisi Nedir ?
Tansiyon düşebilir, mide bulantısı olabilir. Nadiren bazı insanlarda tansiyon yükselmesine yol açabilir. Günlük kullanıma uyuldukça bilinen bir yan etkisi yoktur.
Prostat Çayının Tadı
Çayın tadı acıdır. Bir iki gün içinde tadına alışırsınız. Tadlandırıcı kullanmayınız. Çaydaki acılık antioksidan özelliğinin göstergesidir.
Kimler Kullanmamalıdır ?
Hamile olanlar ve çocuklar kullanmamalıdır.
Pros tea 4x4 içinde neler var?
Yakı otu, at kuyruğu, damar otu, zeytin yaprağı,böğürtlen, ahududu, ısırgan otu
Prostat Çayı Kullanım Süresi
Minimum 90 gün ve maksimum 150 gün iyileşme sağlanıncaya kadar.
90 gün sonrası 15 gün ara verilir. Doktora gidilir, iyileşme gerçekleştiyse prostat çayına son verilir, iyileşme %25 den azsa 60 gün daha prostat çay içmeye devam edilir.
 
PROSTAT ÇAYI NASIL HAZIRLANIR ?
 1. Malzeme:
Bir poşet PROS TEA 4x4, 2.5 Litre damacana su (kireç miktarı çok düşük su)
2. Prostat çayı hazırlama:
2.5 Litre suyu çelik tencerede  kaynatın,  bir poşet PROS TEA 4x4 tencereye atın, kısık ateşte  30 dakika kaynatın.
3. Demleme:
Kaynama tamamlanınca kenarda 60 dakika bitkinin demlenmesini sağlayın. Poşeti çöpe atın.
4. Saklama:
PROS TEA 4x4 Prostat Çayı temiz, ağzı kapalı çam kavanoz veya cam şişede ve buzdolabında muhafaza edilir. Temiz olmayan şişeler prostat çayını bozabilir.
5. Tüketim süresi:
Hazırlanmış ve şişelenmiş Prostat Çayı 15 gün içinde tüketilmelidir. 15 gün içinde tüketilmeyen çay atılmalı ve yenisi demlenmelidir.
6. Kullanımı:
Sabah ve akşam tok karnına bir çay bardağı miktarı kadar içilir.  Peşinden su içiniz. 
7. Yan etkileri:
Doza uyuldukça yan etkisi yoktur. Belirtilen ölçekten fazla kullanıldığında, bazı kimselerde mide bulantısı, kusma, baş ağrısı, tansiyon düşmesine yol açabilir. Yan etkisini hissettiğinizde çayı 3 Litre suda demleyiniz.
NOT: Bir çay bardağı miktarı kadar içiniz.
 
HASTA YORUMLARI
Türkiye'nin her şehrinden yüzlerce insan Pros Tea 4x4 Doğal Prostat Çayı ile tedavi gördü.
Şimdi onlar hayatlarından çok memnunlar.
 
Ve hastalarımızın %78'i, Prostat Çayı'nı başkalarına tavsiye ederek kullanımına teşvik etmektedir. İşte o hastalarımızdan bazılarının yaşadığı tecrübeler...
YAKLAŞIK 5-6 AY BU PROSTATİT BELASINI ÇEKTİM. 3-4 KEZ DOKTORA GİTTİM.HER SEFERİNDE ANTİBİYOTİK VERDİLER. HİÇ BİR İŞE YARAMADI. ÇÜNKÜ PROSTATIN YAPISI GEREĞİ İÇİLEN ANTİBİYOTİĞİN % 15 LİK BİR KISMI ETKİLİYOR. BU DA YETERLİ OLMUYOR. BU ÇAYI İNTERNETTEN BULDUM. İYİ Kİ BULMUŞUM İNANIN ÇOK YARARINI GÖRDÜM. YANMA VE AĞRILAR ÇOK ŞÜKÜR BİTMEK ÜZERE. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM ARKADAŞLAR. ÇÜNKÜ İLAÇ FALAN HİKAYE HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR.BULANDAN ALLAH RAZI OLSUN…
Gönderen: CENK M.   Yaşı: 34 
 
Merhaba, uzun yıllardır nedenini bilmediğim bir ağrı, idrarda yanma şikayetlerim vardı. Ayaklarımda uyuşma oluyordu. İlk zamanlar böbreklerimde taş olduğunu söylediler, 7 yıl kadar uğraştırdılar içmediğim antibiyotik gitmediğim üroloji uzmanı kalmadı. Geçtiğimiz yıl prostatit teşhisi kondu. 1 sene ilaç kullanımı yaptım yine iyileşme yok internette araştırmaya başladım, tesadüfen pros tea çayını gördüm, denemek istedim ve aldım. Sağolsun yetkili arkadaşlar siparişi verdikten sonra arayarak durumu öğrendiler ve bana çayımı gönderdiler yemin ederim böle birşey ilaçlarda olmadı düzenli olarak hala kullanıyorum çayı içiyorum, hayatımı inanın o kadar düzeltti ki bir arkadaş söylemiş çeken bilir diye gerçekten. Ben bilirim ne çektiğimi Allah razı olsun ilacı satan yapan arkadaştan çekinmeden beni arayabilirsiniz memnuniyetimi bizzat sormak isteyene anlatabilirim. Hayırlı günler 
Gönderen: HÜSEYİN Y.   Yaşı: 29  
 
Babam 4 ay prostat çayı kullandık. Kullanmadan önce prostat bez büyüklüğü 145gr, PSA total 10.5, PSA serbest 3.2 idi. Çayı kullanmaya başladıktan 1.5 ay sonra PSA total 5.03, PSA serbet 1.04 e düştü. Çayı bitirdiğinde 4 ay sürdü bitmesi- PSA total 5.30, PSA serbest 1.03 bez büyüklüğü ise 117 gr. a düştü.Doktorlar 3 yıldır ameliyat diyorlar babam ameliyat olmak istemiyor.Doktorların vermiş olduğu ilaçları da kullandı hiçbir faydasını görmedi.çayı kullandıktan sonra düşmeleri görünce Bu tablo bizi mutlu etti.Babam çok rahatladığını söylüyor ve sizlere teşekkür ediyor.
Gönderen: ARTAY Y...  


Table './isletmel_trehber/online' is marked as crashed and should be repaired