bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

ProTapis | Mehmet KARATAŞ

Huzurevleri Mahallesi 77172 sokak Ali Öz Apt. Zemin kat Çukurova/Adana
Tel: 0322 2482 028 Fax: Cep:0541 2400 101
Üye
ProTapis
1431610627_adana_hali_yikama_protapis_570x350.jpg

Yetkili Adı
: Mehmet KARATAŞ
Adres
Huzurevleri Mahallesi 77172 sokak Ali Öz Apt. Zemin kat
Şehir/İlçe
:

Adana / Çukurova

Telefon
: 0322 2482 028
Cep Tel
: 0541 2400 101
Faks
:
Sektörler
: Halı Yıkama
Email
: bilgi@protapis.com
Web
:
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1474 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Profesyonel olmak için yapılamayanı değil yapılmayanı yapmak gerekir.
Yaşadığımız dünyada her bir birey, bizce üzerine düşen vazifeyi tam olarak yerine getirdiği müddetçe yaşam kalitesinin çıtası günbegün artar. Ve bunun neticesinde
 
Çocuklarımızın sağlıklı büyümesi
Toplum ahlakının daha da iyileşmesi
Yaşanılan veya yaşanılacak olan kaza risklerinin en aza inmesi
Var olan enerjinin tasarruflu bir biçimde bilinçle tüketilmesi
Gibi vb. birçok etken meydana gelir.
 
Bizler ProTapis olarak, yukarıdaki olguların tamamını hayatımıza geçirmeye çalışıyor ve benimsiyoruz.
09 Mart 2012’de fikir kararı verilip 1 senelik yoğun bir araştırma ve geliştirmenin ardından 20 Mart 2013 tarihinde markamızın temelini attık.
 
Bizler
 
Adana’da en iyi yıkamacı
Adana’da profesyonel halı yıkama firması
Adana’da en ucuz koltuk yıkama şirketi
Gibi vb. sloganlarla anılmaktan ziyade, öncelikle sizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmayacak ürünler kullanıp, sonrasında ise ürünlerinizi uzun vadede dahi deformasyona uğratmayacak sarf malzemeleri kullanarak en alınabilir hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
Hizmet esnasında kullandığımız makine ve sarf ürünlerini Ekipmanlarımız adlı sayfada detaylıca inceleyebilirsiniz.
Hizmet verdiğimiz her 1 müşterimize, hizmet bitimi sonrasında duygu ve düşüncelerini yazması için Müşterilerimiz adında bir sayfa oluşturduk. Adil bir biçimde (Pozitif veya Negatif) tüm yorumları burada sergiliyor ve hizmet almayı düşünen yeni müşterilerimize hakkımızda ne düşünüldüğünü simgelemiş oluyoruz.
 
Misyon
Bizler; Adana merkez, Çukurova ilçesi, Seyhan ilçesi ve Yüreğir ilçelerindeki tüm bölge ve mahallelerde
 
Battaniye Yıkama
Çamaşır Yıkama
Halı Yıkama
Koltuk Yıkama
Perde Yıkama
Yatak Yıkama
Yorgan Yıkama
Hizmetlerini günün herhangi bir saatinde eksiksizce gerçekleştiririz. Sürekli gelişen teknolojileri takip edip insan sağlığını temel alarak en hızlı bir biçimde hizmetlerimizi gerçekleştirme çabasındayız. İnşallah size de hizmet vereceğimiz gün gelir.
 
Vizyon
Bir insan birden çok işi yapmaktan ziyade tam anlamıyla bilgi sahibi olduğu işi yapmalı. Bu anlamda vizyonumuzda yaptığımız işin ortak işleri olan
 
Temizlik, ilaçlama gibi vb. hizmetleri şimdi de ileride de sunmayı planlamadık ve de bu tip hizmetleri vermeyeceğiz. Çünkü bizim uzmanlık alanımız sadece yıkama ve Adana’da başta halı yıkama olmak üzere markamızı biz 1 numara olarak görüyoruz. İlerleyen tarihlerde ise tüm Adanalılara hizmetlerimizi en uygun bir biçimde vereceğiz.
 
Yol haritamızdan birkaç ipucu vermek gerekirse
 
H.T.M. Halı Toplama Merkezi
Adana’nın belirli lokasyonlarına halı toplama merkezleri açıp Adana merkez ve çevre ilçelerde oturan halkın tamamına erişebilmek ve doğal enerjiyi tasarruflandırmak adına bu tip bir girişimimiz olacak.
 
Adana’da en ucuz halı yıkama
Sistemimizi tam olarak rayına oturttuktan sonra piyasa analizleri ışığında Adana’nın en ucuz fiyatlı halı yıkama şirketi olmayı hedefledik. Zira ücra köşelerde halıyı ıslatıp güneşe bırakan kişi, kurum yâda kuruluşları analiz esnasında göz ardı ediyoruz ve de insan sağlığı için göz ardı etmek zorundayız.
 
Vizyonumuzdaki, müşterilerimizin bilmesi gereken iki başlığı ele aldık. Geriye kalan yaklaşık %60’lık kısmı marka güvenliğine dair saklanmakta.
 
Sonuç
Sözü fazla uzatmadan 1 cümleyle toparlamak gerekirse
 
Sizler yıkaması yapılacak olan ürünlerinizin kullanım ve ergonomi bakımından keyfini çıkarın bizler ise Adana’da yıkama hizmetlerini sizin belirttiğiniz tarih ve saatte tam zamanında uygun fiyat politikaları ile hızlıca sunalım.