bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Safa Hac Market | İsmail BAHÇECİ

Türbe Caddesi No: 71/B (Mevlana Türbesi Karşısı) Karatay/Konya
Tel: 0332 351 11 22 Fax:0332 353 78 28 Cep:
Üye
Safa Hac Market
1401382950_Screenshot_11.png

Yetkili Adı
: İsmail BAHÇECİ
Adres
Türbe Caddesi No: 71/B (Mevlana Türbesi Karşısı)
Şehir/İlçe
:

Konya / Karatay

Telefon
: 0332 351 11 22
Cep Tel
:
Faks
: 0332 353 78 28
Sektörler
: Takı , Hediyelik Eşya , Giyim,Konfeksiyon
Email
: bilgi@safahac.com
Web
: http://www.hacmalzemesi.biz
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2453 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
SAFA HAC MARKET; 1999 yılında Mevlana Safa ismiyle, Mevlana civarında hediyelik eşya mağazasıyla hizmetini başlamıştır. Toptan Safa bujiteri mağazasıyla ikinci yerini, 10 yıllık birikim ve tecrübesiyle, Safa Hac Market olarak ta, ikinci katta üçüncü mağazasını açmıştır.Geniş ve ferah bir ortamda siz değerli hacı ve umre adaylarının hizmetine tüm imkanlarını sunmuştur.
 
Türkiye geneline de servis ağıyla, toptan hac malzemelerinin dağıtımını yapmaktadır. Ayrıca kendi markalarımız olan Safa Seccade, Safa Tesbih, Safa Takke ve Safa Esansını da sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktadır.
 
Her zaman yenilenmeyi ve gelişmeyi kendine ilke edinen Safa Hac Market, Türkiye'de ilk barkod sistemli hac mağazasını hizmete sunmuştur. Bununla beraber bu barkod sistemli hac mağazasını www.safahacmarket.com. e- ticaret; www.safahacmarket.com.tr adresiyle de yine Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip, modern hayatın vazgeçilmezi olan internet üzerinden sanal satışı da hizmetleri arasına katmıştır. Manevi yönden de www.hacrehberim.com adresinden hac ile ilgili tüm bilgileri rahatça bulma imkânını ve hizmetini sunmaktan onur duymaktadır.
»Misyonumuz ; Değerli Hacı Adayı Kardeşim; Hac, Yüce Rabbimizin Kuran-ı Kerim'de; "Gitmeye gücü yetenlerin Beytullah'ı haccetmesi, Allah(c.c.)'ın insanlar üzerindeki bir hakkıdır." (Âl-i İmran Sûresi, 97) ayetinde bildirdiği üzere, müminlere farz kıldığı bir ibadettir. Hac, İslam binasının beş temelinden biridir. Allah'ın rızasına erdiren ve İslam Ümmetinin birliğini gerçekleştiren hem malî hem de bedenî bir ibadettir.
»Vizyonumuz ; Değerli Kardeşim; İslam Fıkhına göre 'Bir Müslüman'ın içinde bulunduğu durumun bilgisini ( ilmihalini) bilmesi farzdır.' Yine bir ibadetin farzlarının bilinmesi farz, vaciplerinin bilinmesi vacip, sünnetlerini bilinmesi de sünnettir. Hac ve umre ibadetine niyetlenen bir Müslümanın'da hac ile ilgili ilmi bilmesi de üzerine farzdır. Hacca hazırlığın maddî, manevî ve bedeni yönü vardır. Bedenî hazırlık olarak, yürüyüş yapıp, çekap yaptırarak, varsa sağlıkla ilgili problemlerinizi giderebilirsiniz. Manevî hazırlık olarak, tavaf dualarını öğrenip, o mekânlarda yaşanmış olaylar hakkında bilgi edinerek hazırlık yapabilirsiniz.
HACCINIZIN MEBRUR, DUALARINIZIN MAKBUL GÜNAHLARINIZIN MAĞFUR VE HAYATINIZIN BEREKETLİ OLMASI DİLEĞİYLE…
Sevgi ve saygılarımızı sunarız.