bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Tarihi Antep Çiğköftecisi Merkez |

Fevziçakmak Mah. Yayın Cad. No.47 Karatay/Konya
Tel: 0 332 342 31 51 Fax:0 332 235 56 78 Cep:0 541 402 68 37
Üye
Tarihi Antep Çiğköftecisi Merkez
1405781335_Screenshot_3.png

Yetkili Adı
:
Adres
Fevziçakmak Mah. Yayın Cad. No.47
Şehir/İlçe
:

Konya / Karatay

Telefon
: 0 332 342 31 51
Cep Tel
: 0 541 402 68 37
Faks
: 0 332 235 56 78
Sektörler
: Bayilik , Franchise Veren Firmalar , Gıda Ürünleri İmalatı-Satışı
Email
: bilgi@antepcigkoftecisi.com
Web
: www.antepcigkofte.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2866 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
2002 yılında ilk defa Konyalıyı çiğköfte yapıp satan bir firmayla tanıştırdık. Küçük bir dükkânla başlayarak yüzlerce kurumsal müşterisine lezzet dağıtan tecrübeli bir ekip haline gelen Antep Çiğköftecisi Murat Usta, on senedir gösterdiği özenli çalışmanın haklı gururunu ve verdiği hizmetin hazzını yaşamaktadır.  
Antep Çiğköftecisi, Gaziantep'in en seçkin ve kaliteli ürünleri ile hazırladığı çiğköfteyi tüketicisine en üst kalitede sunmayı ilke edinmiştir. Murat Usta’nın hassasiyeti ve titizliğiyle yoğrulan çiğ köftelerimiz, son derece temiz, sağlığa uygun bir ortamda el değmeden hazırlanmaktadır.
Çiğ köfte uzmanı Murat Usta, üretimde Antep yöresinin seçilmiş en kaliteli bulgurunu kullanmaktadır. Tarladan toplandıktan sonra el değmeden entegre tesislerde işlenerek alüminyum folyolarda paketlenen, aflatoksin içermeyen ve Avrupa’ya ihraç edilen isotu tercih etmektedir. Yine Antep’te hazırlanıp 5 kıta ve 70 ülkeye ihraç edilen piyasanın en kaliteli ve lezzetli salçasını kullanır. Kalitemizi aromalarla, renklendiricilerle, patates püresi ve soya unuyla değil Antep’in eşsiz, orijinal ürünleri oluşturmaktadır.
Murat usta, Antep Çiğköfte markasını tüm Türkiyede bilinir bir marka ve lezzet haline getirip, kaliteden ödün vermeden müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Bundan sonra müşterilerimizin Çiğköftede güvendiği bir marka olarak yolumuza devamedeceğimizi taahhüt eder.
 
FRANCHISE
Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar antepçiğköfte farkını oluşturur. Antep Çiğköftenin orta vadedeki hedefi, çiğ köftedeki kalitesini yöresel ürünlerle genişletmek, antep çiğköfte ailesine dahil olan bayilerine yüksek kazanç elde etmeleri için saha açmak ve yardımcı olmaktır.
Antep çiğ köfte  en yüksek kazanç sağlayacak yeri seçme ve makul koşullarla kiralama konusundaki deneyimi ile yardımcı olur.  Açılış kampanyasını yönlendirir Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.
 
FRANCHISE
Franchise 21. yüzyılın işletme ve pazarlama sistemi olarak öne çıkmaktadır. Marka sahibi gücünü ve deneyimini, girişimcinin sermayesi ve gayretiyle birleştirir. Bu sistemde işletmeci bağımsızlığını korur ama kendi başına kalmaz. Zincir olmanın müşteriye verdiği güven, tüm işletmelere avantaj sağlar. Franchise aldığınızda, seçilmiş bir lokasyon da markalı bir iş sahibi olur, eğitim alıp işinize hemen başlarsınız. 
Müşteriniz markayı tanır, açtığınız gün gelir. Nerede ne satacağınız, nasıl satacağınız, en çok nasıl kazanabileceğiniz deneyimlere dayanarak size aktarılır. Eğitim ve denetim kesintisiz sürer, yeni elemanlar kolayca devreye girer. 
 
Bayilerimizden Ne İstiyoruz;
   - İşinin başında durması
   - Kurallara uyması
   - Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
   - Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
   - Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
   - Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.
  - Temizlik kıyafet  ciddiyet  işi benimseme  bölgesine hakim olma konusunda broşür çalışması yaparak müşterilerin telefon numaralarını alarak mesaj yöntemiyle kampanya ve özel günlerde müşterilere değer verdiğinizi göstermek işinizi artıracak önemli unsurdur
 -Geçmişte kalmış terk edilmiş hareketsiz oturarak kazanç elde etme dönemi sona ermiştir işe odaklanma kazancı kesinlikle artıracaktır.tezgah işletmemizin düzeni temizliği mutlaka müşterinin dikkatinden kaçmayan yegane unsur olduğunu kabul etmek gerekir
   -Pozitif düşünmeli kendi işini en iyi şekilde yapmalı başkalarının iş alanlarına girmemeli enerjisini kendi işine vermeli.
Tarihi Antep Çiğköftesi Tarifi 1. 4 Su bardağı köftelik bulgur 
2. 500 gr dövülmüş veya çekilmi yağsız kıyma et
3. 6 yemek kaşığı kuru isot
4. 1 Tatlı kaşığı tuz
5. Tarçın, karabiber
6. 10 Adet yeşil soğan
7. 1 Kuru soğan
8. 1 Demet maydanoz 9. 1 Tatlı kaşığı salça Çiğköftenin Faydaları • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
• Kansere karşı koruyucu özelliktedir.
• B vitamini deposudur.
• İçerdiği B1 vitamini, sinir ve sindirim sisteminin güçlenmesine yardım eder.
• Çinko, magnezyum ve krom gibi mineraller içerir.
• Günlük lif ihtiyacı 1 tabak bulgurla karşılanabilir.
• Yüksek miktarda lif içerdiği için bağırsakların çalışmasını sağlar.
• İçerdiği folik asit, anne karnındaki bebeğin zeka gelişimi üzerinde etkilidir.
• Kan şekerini yükseltmez.
• Şeker hastalarına iyi gelir.
• Kilo aldırmaz.
• Hazmı kolaylaştırır.