bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Teknopomp Pompa |

Ramazanoğlu Mah. Bayrak Sk. No:30 Kurtköy Pendik/İstanbul
Tel: 0 216 378 35 55 (pbx Fax:0 216 378 85 77 Cep:
Üye
Teknopomp Pompa
1405623197_Screenshot_2.png

Yetkili Adı
:
Adres
Ramazanoğlu Mah. Bayrak Sk. No:30 Kurtköy
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Pendik

Telefon
: 0 216 378 35 55 (pbx
Cep Tel
:
Faks
: 0 216 378 85 77
Sektörler
: Pompa İmalat-Satış
Email
: info@teknopomp.com
Web
: www.teknopomp.com.tr
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2446 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Teknopomp Pompa ve Hidrofor Sistemleri
Teknopomp Pompa ve Hidrofor Sistemleri, Bina Hizmetleri, HVAC, Sanayi, Kimyasal ve Proses hizmetlerini kapsayan birçok alanda distribitörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız ulusal ve yabancı firmalarla, Calpeda , Cadoppi, Watermann, Annovi Reverberi pistonlu pompalar, Arbo Asit Pompaları, Standart Pompa, Yıldız Dişli ve Lob Pompa, Azim Sulu Vakum Pompa  pompa ve hidrofor ekipmanları konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla hizmetinizdeyiz. Küçükyalı merkez ofisimiz ve Kartal fabrikamızla İstanbul ve tüm Türkiye genelinde bayilerimizle, son kullanıcılara ve sanayi tesislerine hizmet vermekteyiz...
 
Türkiye'nin bağımsız pompa distribitörlerinden biri olmamız müşteri ihtiyaçlarına en uygun teknolojik gelişmeleri ve ürünleri en hızlı şekilde son kullanıcıya ulaştırmamızı sağlamaktadır.
 
ÜRETMEK SAYGINLIKTIR prensibiyle yola çıktığımız ve gelişen teknolojiyi takip ederek üretimini yaptığımız TEKNOPOMP markalı TSE, TSEK ve ISO 9001 belgelerine sahip yüksek kaliteli ve ekonomik hidroforlarımız ile de 2007 yılından itibaren son kullanıcıların, okulların, iş merkezlerinin, askeri tesislerin, spor tesislerinin ve sanayi tesislerinin isteklerini karşılamaya başladığımızı ve bundan sonra ki amacımızın kalitemizi daha da arttırarak ihracat adımlarını da en kısa zaman içinde atmaktır.
 
   Hidrofor sistemlerinde oluşan ses problemleri patenti firmamız ait olan TSH sistemi ile tamamen giderilmektedir. Binalarda oluşan üst katlarda ani su basıncı düşme/yükselmesi, musluklardan hava gelme gibi problemler otomatik hava enjektörü akupajı uygulamasıyla çözülebilmektedir.
 
Probleminiz su ise çözüm biziz!
Küçük bir ev bahçesinden, binlerce dönüm tarım arazisinin sulanmasına, suyun müstakil evlerden gökdelenlere kadar çeşitli amaçlar için kullanılmasına, küçük bir köyden büyük bir şehrin şebeke sularının sağlanmasına, turizm sektöründe havuz ve çeşitli aktiviteler için kullanılmasına kadar hayatın her alanında ihtiyaç duyduğumuz suya ulaşmanın yolu...
Çünkü biz yıllardan beri sudan sebepler için çalışıyoruz.