bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Tomurcuk Otomotiv | Yasin Tomurcuk

Beşevler Küçük San. Sit. 17/A Blok N0 : 1-2-3-4 Merkez/Bursa
Tel: (0 224) 441 12 41 Fax:0533 77 00 577 Cep:(0 541) 441 12 41
Üye
Tomurcuk Otomotiv
1405550351_Screenshot_3.png

Yetkili Adı
: Yasin Tomurcuk
Adres
Beşevler Küçük San. Sit. 17/A Blok N0 : 1-2-3-4
Şehir/İlçe
:

Bursa / Merkez

Telefon
: (0 224) 441 12 41
Cep Tel
: (0 541) 441 12 41
Faks
: 0533 77 00 577
Sektörler
: Oto Yedek Parça,Tamirci,Servis,Oto Lastikçi
Email
: tomurcuk@tomurcukoto.com
Web
: www.tomurcukoto.com
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2087 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
1997 yilinda Volkswagen Group,Skoda Yetkili Servisi olarak büyümesini sürdürmüstür.
 
         2008 yili ocak ayi itibariyle Mermerler Holding'in Türkiye Distrrübütörü oldugu Çin otomotiv devi Chery markali araçlarinda yetkili servis olarak hizmet alanini genisletmistir.
 
         LPG Gaz dönüsüm sisteminin de öncülerinden olan tomurcukoto, bu konuda en üst düzey teknolojiyi kullanip bilimsel çalismalar yapmistir.
 
         Halen otomobil servis hizmetlerini son sistem bilgisayar destekli teknolojik cihazlarla yapan tomurcukoto, zengin makina parkına sahiptir.
 
         Motor-Mekanik-Kaporta-Firin Boya-Elektrik-Rot-Balans-COOPER ve PIRELLI Lastik bayiliği -Jant Düzeltme-Klima-Fren Test-Yanal Kayma-Amortisör Test-Kurtarici ve Acil Servis hizmetlerinin yaninda LPG sistemlerinin montaj, bakim, onarim ve egsoz emisyon ayar hizmetinide sürdürmektedir.
 
         33 yillik tecrübeli geçmisi olan tomurcukoto, tomurcuk ismini otomotiv sektöründe marka haline getirmiş ve kurumsallaşmak adına gelişmektedir. tomurcuk ismi kurucumuz Sn. İrfan YÖNEL'in lakabı firmamızın ise ticari ünvanıdır.
 
         33.yılında Anadolu grubunun ithalatını yaptığı Geely markalı araçların yetkili servis-yedek parça-garanti-sigorta-ikinci el operasyonunuda bünyesine katarak hizmet ağına bir marka daha eklemiştir. 
 
         Müşteri memnuniyetine son derece önem veren tomurcukoto diğer markalarda yakaladığı başarıyı Geely ile de yakalamayı hedeflemekte,markayı Bursa'da iyi yerlere getirmeyi amaçlamaktadır.
 
tomurcukoto otomobil konusunda her türlü servis hizmetlerini
        Merkez:Besevler Küçük Sanayii Sitesi 17/A Blok No:1-2-3-4 Adresinde sürdürmektedir.
 
         tomurcukoto, 33. Hizmet yilinda 2. kusak isletmeciliginde,genç ve dinamik kadrosuyla YASİN TOMURCUK önderliğinde, %100 müsteri memnuniyeti odakli kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.
 
 
OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ FAALİYELER 0 araç satış 2.el sigorta L.P.G. Satış-servis montaj servis yedek parça kaporta boya detaylı iç dış temizlik mekanik elektronik diognastic test-arıza teşhis rot- balans fren-amortisör test jant-lastik-akü bayiliği a 'dan z ye tüm binek markalara sınırsız servis hizmeti tüv muayne öncesi test- hazırlık 7/ 24 acil servis yerinden alım-yerine teslim-vale hizmeti 
Tomurcuk grup olarak,faaliyet alanlarımızda herzaman öncü olup,branşlarımızın tamamında ciddi AR-GE çalışmaları yapmış bulunmaktayız. Bunların sadece bir tanesi 'LİMUZİN ÜRETİM' projesidir. 
 
Şirketimize yurt dışından gelen bir talep üzerine,standart bir aracı,kendi tesislerimizde 'ORTADAN İKİ YE KESEREK VE 7 METRE UZATMA 'metodu ile Limuzin dizaynı yapmıştır. 
Çok başarılı sonuçlanan bu çalışma ile bir çok ödül alan firmamız Türkiye'de bir ilke imza atarak 'Sanatkar ve Üretken' kimliğini ispatlamıştır. 
 
Standart bir Chery Tiggo Aracı 7 Metre Uzatarak ,Kaporta-Karoseri ve Şasi gövdesini bitirmiş iç donanımına ise Resmen Residance bir Daire Lükslüğü Katmıştır. Çok başarılı sonuçlanan bu çalışma ile bir çok ödül alan firmamız Türkiye'de bir ilke imza atarak 'Sanatkar ve Üretken' kimliğini ispatlamıştır. 
 
Standart bir Chery Tiggo Aracı 7 Metre Uzatarak ,Kaporta-Karoseri ve Şasi gövdesini bitirmiş iç donanımına ise Resmen Residance bir Daire Lükslüğü Katmıştır 
 
Başlıca Özelliklerinin İçinde ;
Zırhlı olması
7 metre uzunluğu
Masaj koltuğu
Hareketli Bar + Mini Bar
500 kanal kapasiteli uydu
Tv,Video,Ses ünitesi
Şoför ile telefon bağlantısı
Tüm sistemin dijital kumanda ile yönetimi
İç renkli aydınlatma sistemi bulunmaktadır.
 
Üretimi son 8 ay gibi bir sürede bitmiş ve tamamen 'elde'üretilmiştir. Birçok fuar ve Auto show organizasyonlarında,tanınmış ünlü mankenler ile lansmanı yapılmış Limuzinimiz, yoğun talep görmüş ve beğeni toplamıştır. 
 
Türk otomotiv sekteründe 35.şeref yılında olan Şirketimiz,Türkiye'de ilk ve tek olan bu projenin başarıyla tamamlanmasının onurunu yaşamış ve bir çok ülkede talepler dahilinde ihale ortamında bu projesini pazarlamıştır. Halen sipariş üzerine üretimlerimiz devam etmektedir