bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

TshirtHane | Mehmet Yıldız

Saadetdere mah. 68. sokak Torium AVM kat 3 Esenyurt/İstanbul
Tel: Fax: Cep:5445694704
Üye
TshirtHane
1406232134_Screenshot_5.png

Yetkili Adı
: Mehmet Yıldız
Adres
Saadetdere mah. 68. sokak Torium AVM kat 3
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Esenyurt

Telefon
:
Cep Tel
: 5445694704
Faks
:
Sektörler
: Bayilik , Franchise Veren Firmalar , Giyim,Konfeksiyon
Email
:
Web
: www.tshirthane.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2507 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

MARKA KİMLİĞİ

2000 yılında Gaziantep'te doğan Tshirthane markası alternatif tarzı ve grafik tasarımları ile ürünlerini tüm dünya sokaklarına yaymayı ve genç müşteri kitlesini evrensel boyuta taşımayı hedefleyen bir spor giyim markasıdır.

Hedef müşteri kitlemiz ağırlıklı olarak 11-25 yaş arası, özel okullarda ve kolejlerde eğitim gören gençlerden oluşmaktadır.

ÜRETİM VE PAZARLAMA

Ana ürün gurubumuz esprili t-shirt'ler olup, bu konuda Türkiye'de ki en organize perakendeci konumundayız. Ürünlerimizin yaklaşık %30'nu yurt dışından ithal etmekte, diğer kısmını ise kendimiz üretmekteyiz.

GENÇ VE DİNAMİK EKİP

Tasarım odaklı üretim, TshirtHane için bir "yaşam tarzı dır. İşte bu yüzden TshirtHane’de, alanında önemli başarılara imza atmış usta tasarımcılarla genç yetenekler bir arada çalışır.

Hızlı moda kategorisinde kendini kanıtlamış yeni yetenekleri de ekibine sürekli olarak dahil eden TshirtHane, yaratılan bu müthiş sinerjiyle yenilikçi ve yaratıcı marka çizgisine kalıcılık kazandırmaya özen gösterir.

KOLEKSİYON VE TASARIM

Tshirthane yeni sezon koleksiyonunda cesurca tasarlanmış grafikler ile özgür ve rahat giyime odaklanmış ürünler yer almaktadır. Bu yeni koleksiyon, yıllarını sokak modası tarzına adamış tasarım ekibi tarafından kurgulanarak ve her detayı defalarca gözden geçirilerek oluşturulmuştur.

Dünya trendlerini yakından takip ederek oluşturulan modeller müşteri memnuniyeti gözetilerek hem satış, hem de tasarım ekibi tarafından detaylarıyla değerlendirilmiştir.

TASARIM ATÖLYESİ

Ürün ve model çeşitliliğini daha da zenginleştirmek ve dünya standartlarında tasarım oluşturmak amacıyla TshirtHane, tasarim atölyesi projesiyle profesyonel tasarımcılarla ortak çalışmalar gerçekleştirir. Tasarım süreci boyunca araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam eden ekip, mümkün olan her bilgi kaynağını kendileri için bir "ilham kaynağına” dönüştürmeye çalışır.

Tasarım sürecinde, koleksiyonun çizgileri şekillenirken genç ve yaratıcı bakış açısı da ortaya çıkmaya başlar. Bu projedeki beklentimiz yıllık yaklaşık 5000 farklı model geliştirmek, bu zengin çeşitliliği "estetik değer”, "özgünlük”, "işlevsellik” ve "üretilebilirlik” kriterleriyle sıkı bir değerlendirmeye tabi tutar. Bu projenin asıl amacı; ülkemize hem genç tasarımcılar kazandırmak, hem de onlara oturdukları yerden ek kazanç sağlamaktır.