bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Turyap Urla | Yavuz Kahraman

Yelalti Mah. Nur dikmen Cad. no:14/A Urla/İzmir
Tel: 0 232 754 54 33 Fax:0 232 754 54 2 Cep:0 532 646 65 50
Üye
Turyap Urla
1416081186_turyap_2.jpg

Yetkili Adı
: Yavuz Kahraman
Adres
Yelalti Mah. Nur dikmen Cad. no:14/A
Şehir/İlçe
:

İzmir / Urla

Telefon
: 0 232 754 54 33
Cep Tel
: 0 532 646 65 50
Faks
: 0 232 754 54 2
Sektörler
: Emlakçılar
Email
:
Web
: http://goo.gl/rrNMsa
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1901 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Turyap Urla

EMLAK TAKAS PROJELERİ

Emlak Takas "Eski evini ver, yenisini al" sloganıyla devam eden ve büyük ilgi gören bir Turyap kampanyasıdır. Sektördeki tüm kampanyalar içinde en etkilisi olarak bilinmektedir.

TAKAS kampanyası hangi illerde geçerli?

TURYAP ofislerinin bulunduğu tüm illerde TAKAS kampanyası geçerli. Adana'daki dairenin, Bodrum'daki yazlık evle takası mümkün. Urfa'daki tarlanın Ankara'dakikonutla da takası mümkün.

TAKAS kriteri nedir?

En önemli kriter; satılan yani takasa konulmak istenen taşınmazın 'satılabilir' nitelik taşıması. TAKAS sistemi köylerde, 3-5 kuşak öncesinden kalan, hissedarları dört bir yana dağılmış tarlalar, arsalar, harabeye dönmüş evlerin satılıvermesi için düşünülmüş bir sihirli değnek değil. Taşınmazın piyasa şartlarında alıcı kitlesi bulunabilmeli.

Sadece ev mi TAKAS ediliyor?

Her cins taşınmaz takasa dahil edilebiliyor: Konut, arsa, dükkan vb.

Genelde takas yapanların ne tür talepleri ya da ekspertizle ilgili ne tür itirazları oluyor?

Mülkünü takasa koymak isteyenler, halkımızın genel alışkanlığına uygun bir şekilde taşınmazına paha biçemiyor. Van'daki tarlasının çok kıymetli olduğunu, Etiler'de lüks daireyle takas edebileceğini ve üstüne de para vermemizi istediğini söylüyor. Onlara uzman eksperlerimizi gönderiyor, taşınmazın o günkü satılabilir değerini raporla belirliyoruz. Bu rakamı az buluyorsa işlem gerçekleşmiyor.
Kampanya nasıl işliyor?
Taşınmazını TAKAS?a koymak isteyen kişi, (Örn evini takas etmek istiyorsa), oturduğu evin bilgilerini satış ofisine bildirdiklerinde 24 saat içinde değer tesbiti yapılıyor. Mevcut eve giden değerleme uzmanları hazırladıkları ekspertiz raporuyla, evin o günkü satış rayicini belirliyorlar. Ekspertiz sonrası çıkan eski eve ait söz konusu değer peşinata sayılarak, TURYAP portföyündeki başka bir daireyle takas işlemi gerçekleştiriliyor.