bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Yeşil Erik Hamile Meyveleri |

,Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:175 Pendik/İstanbul
Tel: 531 554 57 35 Fax: Cep:531 554 57 35
Üye
Yeşil Erik Hamile Meyveleri
1420237901_fcf06f1_b.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
,Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:175
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Pendik

Telefon
: 531 554 57 35
Cep Tel
: 531 554 57 35
Faks
:
Sektörler
: Tarım Ürünleri,Üreticiler,Satıcılar
Email
: iletisim@hamilemeyveleri.com
Web
: http://www.hamilemeyveleri.com/
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 4647 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Lezzetim Manav ve Şarküteri

Yeşil erik hamile meyveleri.

Ürünlerimiz Kesinlikle Dondurulmuş Değildir

Hamilelik Döneminde En Çok Karşılaşılan Durumlardan Biriside Aşermedir. Aşerme Sırasında Kadınların Canı Farklı Meyveler Istemektedir. Özellikle Kış Geldiğinde Yeşil Erik Aşeren Bayanların Işi Çok Zordur. Çünkü Yeşil Eriği Kış Zamanında Bulmak Oldukça Zordur. Ülkemizde Bu Meyveler Yetişmediği Için Bu Konuda Kaliteli Online Alışveriş Siteleriyle Çalışmakta Fayda Vardır.

Hamile Meyveleri Oldukça Farklı Olduğu Için Ne Zaman Hangi Meyvenin Aşerileceği Bilinemez. Bizde Bu Konuda Sizlere Yardımcı Olarak Bu Meyvelerin Yetiştiği Başka Ülkelerden Meyveleri Getirterek Sizlere Sunmaktadır. Bu Sayede Hangi Mevsimde Olursa Olsun Ve Hangi Meyveyi Aşeriyor Olursanız Olun, Fark Etmeksizin Aradığınız Tüm Lezzetli Ve Bir O Kadar Doğal Meyveleri Yiyebileceksiniz.

Aşermek Doğal Bir Davranış Olduğu Için Bu Konuda Eşler Artık Sıkıntı Çekmeyecek. Sadece Sitemize Giriş Yaparak Eşinizin Aşerdiği Meyvelere Bakıp, Istediğinizi Sipariş Edebilirsiniz. Bu Sayede Çok Rahat Bir Şekilde Yorulmadan En Güzel Meyveleri Satın Alabilir Ve Doğal Meyveleri Alarak Lezzeti Tam Anlamıyla Eşinize Sunabilirsiniz. Bu Konuda Size En Kaliteli Hizmeti Veren Sitemizi Takip Etmenizde Büyük Önem Taşımaktadır.

Ürünlerimiz Kesinlikle Dondurulmuş Değildir, Dalından Tazecik Hijyenik Ve Sağlıklı Olarak Toplanmaktadır. Aynı Gün Kargo Ile Siz De Her Mevsimde Sipariş Verebilir, Kiraz Ve Yeşil Erik Yemenin Mutluluğunu Yaşayabilirsiniz.Table './isletmel_trehber/online' is marked as crashed and should be repaired