bg
Anasayfa
Firmalar
İlanlar
Ürünler
Detaylı Ara

Ada Dizayn Web Tasarım Kuşadası | Tutku Cankurtaran

İnönü Bulvarı Sürücü İşhanı Kat: 3 No: 46 09400 Kuşadası / Aydın Kuşadası/Aydın
Tel: 0256 612 66 60 Fax: Cep:+905301484737
Üye
Web Siteniz yok mu? Ada Dizayn Web Tasarım var...
İlan Adı
:

Web Siteniz yok mu? Ada Dizayn Web Tasarım var...

Özel mesaj
İlan Tipi
: Satılık İlanları
Açıklama:

Sayın İşletme Sahibi,

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaşantımız da gelişip değişmektedir. İnternetin daha yaygın kullanılmaya başlamasıyla birlikte ürün satan ve ürününü geniş kitlelere tanıtmak isteyen bir firma için Web Tasarımın önemi daha da artmıştır.

İşletmelerin yaygın olarak kullandığı Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar işletmelerin internet ortamında sadece beğenenlerine ve takipçilerine hitap eden fakat bulunabilirliğini arttırmayan bir yoldur.

Dünyada ve Türkiye’de en yaygın şekilde kullanılan Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında işletmenizin ve ürünlerinizin bulunabilirliğini arttırmanız için tek gereken şey iyi bir web sitesi sahibi olmanızdır. Site alt yapısında bulunan anahtar kelimelerle işletmenizi, ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında bulunabilir hale getirmiş olacaksınız.

 Ancak bunun olabilmesi için iyi bir web sitesine ihtiyacınız var.  Ada Dizayn‘da bunun için var.

Ada Dizayn Web Tasarım olarak %100 müşteri memnuniyeti, doğru bilgilendirme ve doğru yönlendirme odaklı çalışıyoruz. Sizlerin güvenini kazanmak, yaptığımız işlerle sizleri mutlu etmek önceliğimizdir. Bu bağlamda şu anda Web Tasarımı yapan bazı kişi veya kurumların aksine hiç bir aşamada sizleri ileride zor durumda bırakacak, sizin adınıza Domain Tescili vb. uygulamalar yapmıyoruz.

Paketlerimiz, Hizmetlerimiz ve Ücret Politikamız hakkında daha geniş bilgi almak ve neler yapabileceğimizi görüşmek amacıyla lütfen bizimle irtibata geçiniz…

Saygılarımızla…

Ada Dizayn Web Tasarım Kuşadası

www.adadizayn.web.tr

İnönü Bulvarı Sürücü İşhanı Kat:3 No:46 09400 Kuşadası / Aydın

0 256 612 66 60

 

Bu ilan 2519 kez ziyaret edildi.

Diğer İlanlarımız
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih